Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Wiodąca pozycja SAN w ogólnopolskim rankingu Perspektyw

Społeczna Akademia Nauk po raz kolejny zajęła wysoką pozycję w ogólnopolskim Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw. Wysoko oceniono kadrę dydaktyczną, jakość zajęć, realizowane badania naukowe, współpracę Uczelni z otoczeniem społecznym i biznesowym oraz jej umiędzynarodowienie. W tegorocznym zestawieniu Społeczna Akademia Nauk znalazła się w pierwszej piątce najlepiej ocenianych uczelni niepublicznych w kraju, a w dwóch kategoriach – studiów magisterskich oraz studiów prowadzonych w języku obcym – zajęła pierwsze miejsca.

- Bardzo się cieszę z wysokiej pozycji SAN w ogólnopolskich rankingach. Niedawno opublikowany Ranking Perspektyw postrzegam bowiem jako narzędzie, które – mądrze wykorzystane – może ułatwić maturzystom dokonanie wyboru ścieżki edukacyjnej. – mówi dr Grzegorz Wilk-Jakubowski – Dziekan tarnobrzeskiego Wydziału SAN. Wydział świetnie wpisuje się z podjętymi działaniami w strukturę uczelni. Jako jedyni w regionie tarnobrzeskim zapewniamy szeroką ofertę studiów na poziomie magisterskim, a tegorocznym abiturientom po raz pierwszy zaproponowaliśmy na kierunku ekonomia specjalność w języku angielskim: E-Business & Professional Communication.

Ranking Szkół Wyższych 2018 został przygotowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy już po raz dziewiętnasty. Wszystkie uczelnie oceniono pod względem wielu kryteriów: m.in. potencjału naukowego, pozycji rynkowej absolwentów, czy umiędzynarodowienia studiów, które mierzono za pomocą 25 wskaźników. Takie podejście umożliwia opracowanie kilku rankingów odzwierciedlających różnorodność misji pełnionych przez polskie uczelnie – przygotowywany jest więc osobny ranking uczelni akademickich, niepublicznych, czy szkół zawodowych. Dla Dziekana Wilka-Jakubowskiego ważne jest czołowa lokata w Rankingu Uczelni Akademickich w kategorii „Ekonomiczne Losy Absolwentów”, w którym uwzględniono wskaźniki zatrudnienia oraz wysokości zarobków absolwentów na podstawie danych dostarczonych przez ZUS. SAN w tej kategorii uplasował się na czwartym miejscu w kraju zaraz za uczelniami ze stolicy.

- To ważna informacja dla naszych studentów, a także wszystkich osób, które podejmą decyzję o kontynuacji kształcenia na poziomie wyższym w regionie. Jesteśmy bowiem jedyną docenioną w rankingach ogólnopolskich uczelnią z tak silnie rozbudowaną siecią wydziałów zamiejscowych, która oferuje kształcenie poza Warszawą. Także w Tarnobrzegu, gdzie jako jedyni posiadamy status akademii - podkreśla dziekan tarnobrzeskiego wydziału. Wysoka lokata w tej kategorii oznacza, że absolwenci uczelni po ukończeniu studiów będą mogli podjąć zatrudnienie zgodne z posiadanym wykształceniem.

Tarnobrzeski Wydział SAN od czerwca prowadzi nabór na 6 kierunków studiów licencjackich, 4 magisterskie oraz posiada szeroka ofertę studiów podyplomowych dostoswanych do aktualnych potrzeb rynku pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://tarnobrzeg.san.edu.pl

  • Miejsca
  • Miejsca
  • Miejsca
  • Miejsca
  • Miejsca

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!