Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

GALA ROZDANIA DYPLOMÓW 14.09.2019

W dniu 14 września 2019 roku, w murach Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, miało miejsce piękne wydarzenie. Jest to wyjątkowa chwila w szczególności dla absolwentów, którzy ukończyli studia, uzyskując zasłużony dyplom.

Około 80 absolwentów kierunków bezpieczeństwo wewnętrzne i zarządzanie miało przyjemność osobiście odebrać dyplomy licencjackie i magisterskie z rąk dr Grzegorza Wilk-Jakubowskiego, Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu oraz dr Pawła Ramiączka, Dziekana Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach. – Jest nam niezmiernie miło wręczyć Państwu dyplomy, które w naszym przekonaniu są mocnym walorem przy szukaniu pracy tudzież budowaniu swojej kariery zawodowej. Pragniemy Wam serdecznie pogratulować samozaparcia oraz chęci do nauki, które zagwarantowały ten sukces. Jest to nadzwyczaj ważne, aby inwestować w swoje wykształcenie – przemawiali Dziekani do absolwentów.

Podczas uroczystości byli obecni również: Koordynator Wydziałów w Tarnobrzegu oraz w Kielcach mgr Monika Żurkowska, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu dr Monika Gajdowska oraz Prodziekan Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kiecach dr Radosław Harabin.

Dziekan dr Grzegorz Wilk-Jakubowski mówił, że pokłada nadzieję na ponowne spotkanie z absolwentami I stopnia studiów licencjackich oraz magisterskich na studiach podyplomowych.

Po wręczeniu dyplomów przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie oraz tradycyjne rzucanie biretów. Następnie podczas części nieoficjalnej można skosztować tortu przygotowanego na cześć naszych absolwentów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że wspomnienia zatrzymane w kadrze będą piękną pamiątką oraz pozostaną w pamięci na długie lata. Jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY WSZYSTKIM ABSOLWENTOM i życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym. Do zobaczenia!

 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
 • GALA ROZDANIA DYPLOMÓW
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!