Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Koncert POMOST SERC – Artystycznie dla ludzi z miłością

19 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbył się Koncert z okazji Dnia Seniora pt. „Pomost serc. Artystycznie dla ludzi z miłością” organizowany przez Barbarę Zych Dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu.

Motywem przewodnim była troska o ludzi w starszym wieku, którzy potrzebują od wszystkich zainteresowania, pomocy, dobrego słowa, czasu. Wiek człowieka to tylko droga przez życie, która zatacza koło w każdym pokoleniu.

Koncert pokazał, że ludzie starsi mają dużo do zaoferowania, Wspaniale zorganizowany koncert połączył pokolenia podczas występów artystycznych.

Na scenie mogliśmy zobaczyć nie tylko seniorów, ale również występy dzieci niepełnosprawnych wraz z opiekunami oraz małych artystów ze szkoły podstawowej. Wśród osób gratulujących tak wspaniałego przedsięwzięcia znalazła się Pani Prodziekan Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu dr Monika Gajdowska, która z wielkim uznaniem odniosła się do tego święta podkreślając wielkie zaangażowanie życząc wszystkim seniorom zdrowia, długich lat życia i dalszych sukcesów.

itvwisla.tv

  • Koncert POMOST SERC Artystycznie dla ludzi z miłością
  • Koncert POMOST SERC Artystycznie dla ludzi z miłością
  • Koncert POMOST SERC Artystycznie dla ludzi z miłością
  • Koncert POMOST SERC Artystycznie dla ludzi z miłością
  • Koncert POMOST SERC Artystycznie dla ludzi z miłością
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!