Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

GRATULACJE !!!

23 listopada 2019 roku w murach naszej uczelni w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem gościliśmy specjalistę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - Dorotę Kijowską, która wygłosiła wykład zatytułowany „Czy warto inwestować w KIWI?”.

Tego dnia zarówno studenci, jak i mieszkańcy Tarnobrzega uzyskali szczegółową wiedzę na temat funkcjonowania systemów emerytalnych w różnych państwach świata. Dzięki temu po wysłuchaniu wykładu będą oni mogli podejmować racjonalne decyzje w zakresie oszczędzania na przyszłość (w szczególności w zakresie dokonania optymalnego wyboru programów emerytalnych). Wykład cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Należy zaznaczyć, że podczas tego wyjątkowego dnia społeczność studencka miała okazję uczcić uzyskanie przez Dziekana Filii SAN w Tarnobrzegu –Grzegorza Wilka-Jakubowskiego – stopnia naukowego doktora habilitowanego. Studenci wręczając Dziekanowi kwiaty w swoim wystąpieniu podkreślili, że jest to nie tylko wielki sukces Pana Dziekana, ale zarazem całej uczelni, w murach której mają możliwość się kształcić.

  • GRATULACJE !!!
  • GRATULACJE !!!
  • GRATULACJE !!!
  • GRATULACJE !!!
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!