Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

KONKURS dla MATURZYSTÓW

Miło jest nam Państwa poinformować, że rozpoczynamy promocję oraz wizyty w szkołach średnich. Specjalnie dla TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW został zorganizowany KONKURS na najsympatyczniejszą klasę 2020 roku!

Jak przebiega konkurs?

Z każdą klasą, którą mieliśmy przyjemność się spotkać robimy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Fotografia pojawia się na naszej stronie na FB w albumie KONKURS dla MATURZYSTÓW.

Co trzeba zrobić, aby oddać głos na swoją ulubioną klasę?
  1. POLUB PROFIL SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK W TARNOBRZEGU (bez tego Twój głos jest nieważny)
  2. ODDAJ LAJKA POD ZDJĘCIEM NAJSYMPATYCZNIEJSZEJ KLASY W ALBUMIE
  3. WYGRYWA KLASA, KTÓRA ZDOBĘDZIE NAJWIĘCEJ LAJKÓW
  4. GŁOSOWANIE TRWA DO 31.03.2020

Zwycięska klasa zostanie zaproszona na wyjątkowe Juwenalia Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu oraz otrzyma nagrody ufundowane przez uczelnię.

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!